День Святого Миколая 2019

День Святого Миколая  розпочався в дитячому будинку бурхливо та гамірно, бо це улюблене  свято наших дітей. Цілий рік наші вихованці готувалися до світлого свята. З ранку під своїми подушками хлопці та дівчата знайшли цукерки від Святого Миколая! Це були тільки перші подаруночки, бо свято тільки починалося…

Наша дружня велика родина підготувала концерт для вихованців, батьків та гостей, яких, як завжди, було багато!!!

До нас завітали учні та батьки 5 -А класу та вчитель початкових класів  — Полтавська Валентина Андріївна Академічного  ліцею  «Вибір». Гості із задоволенням підспівували та підтанцьовували нашим артистам. Всі, батьки, діти, вчителька, прийняли участь у дискотеці після концерту. Учні та батьки підготували та вручили подарункові солодкі набори кожній дитині.

Відданий та щирий друг дитячого будинку — Оніпко Євген Леонідович, головний лікар  «ART стоматологія» ,  як справжній Святий Миколай, одарив дітей солодкими  подарунками.

Не оминули нас і друзі із  Запорізької Єпархії, які також приїхали з подарунками!

Відвідав нас і Данило Щербаков. Він привіз новорічну ялинку для групи ліжкохворих дітей, та солодощі.

Також, у другій половині дня, до підопічних завітали гості «Музей науки у Флика» на чолі з Олександром Петренко, який що року приїздить з нагоди Дня Св. Миколая. Буквально з перших хвилин маленькі глядачі з неймовірним захопленням зустріли «професора», перед яким на столі знаходилися різні лабораторні штучки. Діти були дуже вдячною публікою — вони із задоволенням стежили за експериментами і з радістю брали участь в кожному номері.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *