«Ангел з одним крилом»

03.12.2019 року в Запорізькому дитячому будинку-інтернаті відбувся захід, присвячений Міжнародному дню людей з особливими потребами.

О 10.00 відбувся концерт «Ангел з одним крилом» для вихованців, колективу та гостей дитячого будинку. На святі були присутні: Семенков Є.О. — перший заступник голови ЗОР, Панасенко С.В. — генерал лейтенант МВС України, голова координаційної ради із питань сприяння правоохоронним органам, Коваленко О.А. — президент БФ «Ветерани Чорнобилю» по Запорізькій області, Бекетова О.Л. — голова Товариства Червоного хреста, Оліференко Ю.В. — волонтер Товариства Червоного хреста, Курінний О.Т. — голова ГО «Пошук пропавших дітей», представники туристичного агентства «Anex Tour»  та БФ «Емануель», Сиворакша Н.С. начальник служби (управління) у справах дітей ЗМР та представники ССД ЗМР. Також свято відвідало багато батьків. Найактивніші батьки отримали подяки від адміністрації установи.

Хлопці виступили з танцювальними номерами, віршами і піснями. Гості також підготували багато музичних привітань. Під запальні українські пісні на святі виступили з наші підопічні, гурт «Козацькі кашовари».  На концерті відбулася прем’єра гімну нашого дитячого будинку. Текс та музику гімну написали наші друзі!

Після офіційної частини свята гурт «ART студия Grand» організував для дітей установи рухливі та музичні ігри.

Всі хлопці та дівчата отримали подарунки.

В цілому захід пройшов в дружній, теплій атмосфері подарувавши заряд позитивних емоцій.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *